10.5.2017

O nás

Kreativita, grafika, design. Jsou to výrazy, které si dnes přisvojuje skoro každý. Z krásných a náročných disciplín se stalo všední a rychloobrátkové zboží. Proč byste tedy měli věřit, že zrovna my jsme pro zpracování vaší zakázky těmi nejlepšími? Například proto, že na trhu s reklamou, grafickým designem a tiskovou produkcí úspěšně působíme již přes dvacet let. Za tu dobu jsme si už mnohokrát ověřili, že námi nastoupená cesta v podobě profesionální práce, vysoké kvality a prvotřídního servisu je správná – a opouštět ji nebudeme.

Jsme kreativní grafické studio a moderní digitální tiskárna. Poskytneme vám kompletní grafický a tiskový servis od zrodu prvotního grafického návrhu přes ofsetový či digitální tisk až po knihařské zpracování, pečlivé zabalení a expedici naší firemní přepravou.

V oblasti propagační grafiky vám nabízíme výrobu široké škály produktů – od samolepek, letáků či roll-upů přes plakáty až k reklamním plachtám či billboardům. Provádíme i polepy aut či výloh, PVC a ALU desek a světelných boxů. I u všech těchto položek jsme schopni provést kompletní zpracování od prvotních návrhů až po finální zhotovení.

Zakládáme si na tom, že každému zákazníkovi poskytujeme individuální péči, přesně šitou na míru jeho potřebám. Ať od nás budete chtít pár vizitek, přepychový katalog nebo kompletní přepracování vizuální identity vaši firmy, jsme připraveni naslouchat vám a splnit všechna vaše přání.