10.5.2017

Tisk

Vaše zakázka díky našim grafikům vypadá výborně. Teď už zbývá jediné – také ji výborně vytisknout. I v tomto případě se můžete spolehnout, že se vám u nás dostane té nejlepší možné péče. Navíc vám vždy zaručujeme rychlost, flexibilitu a nízkou cenu.

Co vám vytiskneme?

– drobné náklady tiskovin (vizitky, letáky, kalendáře atd.)

– nejrůznější druhy brožur, katalogů, magazínů, časopisů, sešitů či sborníků

– velkoformátové plakáty a postery o formátech B0, A0, A1 či A2 .

– klasické i řezané samolepky (polymer i monomer), CLV postery, reklamní plachty, foto plátna, foto obrazy, vlajky, ubrusoviny, roll-upy atd.

– druhy vazeb: V1, V2, V4 a V8

 

Vámi dodaná tisková data před samotným tiskem důkladně kontrolujeme. Na chyby či nedostatky, které by mohly mít vliv na kvalitu výsledného produktu, vás včas upozorníme, případně je zdarma v rámci zakázky upravíme.

Naše vybavení:

Zakázky, čítající stovky či tisíce kusů, tiskneme na velké ofsetové tiskárně. Pro malonákladové tiskoviny využíváme tyto výkonné digitální produkční tiskárny:

– Konica Minolta bizhub PRESS C6000

– Epson Stylus 11880

– Epson 7800

 

Dále pak nabízíme možnost certifikovaného nátisku před ofsetovým tiskem Epson Stylus Pro 4880. Vytištěné produkty vám dle přání nařežeme, narýhujeme, naskládáme či naperforujeme. Samozřejmostí je i možnost skenování, kopírování či laminování. V případě zájmu zasíláme vytištěné materiály prostřednictvím spolehlivých dopravců v rámci celé Evropy nebo zajišťujeme distribuci letáků ve vámi zvolené lokalitě.